اخبار و مقالات

تست خبر11

تست خبرتست خبرتست خبر
اسنشال به وعده عرضه گوشی PH-1 عمل نکرد

با وجود اعلام اینکه اسنشال فون ۳۰ روز پس از تاریخ رونمایی راهی بازار خواهد شد، این امر محقق نشده است.
بررسی تخصصی Samsung DeX

اگر از جمله کسانی هستید که از حمل لپ‌تاپ و گوشی با هم خسته شدند و می خواهند گوشی موبایلشان نقش لپ‌تاپ را هم ایفا کند بررسی این محصول را از دست ندهید.
بهترین اپلیکیشن‌های طراحی و نقاشی 2017 برای اندروید

اغلب کاربران ترجیح می‌دهند ابزارهای خلاقانه طراحی را روی دستگاه‌های هوشمندشان هم داشته باشند تا گاهی در اوقات فراغت با آن‌ها طراحی کنند. در این مطلب چند اپلیکیشن پرطرفدار نقاشی و طراحی امسال را معرفی می‌کنیم که به صورت رایگان برای پلتفرم اندروید در دسترس قرار گرفته‌اند.
آیفون 8 با بدنه‌ آینه‌ای شکل؛ شایعه‌ای که دوست داریم به واقعیت بپیوندد

شایعه جدید در مورد رنگ خاص آیفون 8 منتشر شده است که بسیار هیجان انگیز است. گفته می‏‌شود اپل قصد دارد آیفون 8 با نمایشگر OLED خود را با بدنه‌ای آینه‌ای شکل به بازار عرضه کند؛ کاری که قطعا مورد استقبال کاربران قرار خواهد گرفت.
اپلیکیشن اهدای عضو برای یابود «استیوجایز»

قرار است شرکت اپل با ارائه اپلیکیشن جدیدی، ثبت نام برای اهداء عضو را در میان کاربران خود تسهیل بخشد.
پایان کار گوشی‌های هوشمند نزدیک است

مارک زاکربرگ در کنفرانسی از ایده‌ای که فیسبوک آن را در برنامه‌ای 10 ساله دنبال می‌کند پرده‌برداری کرد.
دریافت نشان عالی حمایت ملی توسط شرکت پیشداد تجارت جهان آوا

طی مراسمی که تحت عنوان کنگره نشان عالی حمایت ملی از سوی مرکز پژوهش و آموزش مدیران ایران و با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دولت و به جهت ارج نهادن به خدمات ملی بنگاههای اقتصادی در بحرانهای سالهای گذشته از مدیران منتخب کشور با اهدا نشان عالی و حمایت ملی تجلیل به عمل آمد که در این میان شرکت پیشداد تجارت جهان آوا به مدیریت جناب آقای مهندس آرمان جهانبخش ، یکی از شرکتهایی بود که توانست در این سالها با هولدینگ سایت ه های خود که شامل سایت خبری ، سایت فروشگاهی و دیگر فعالیتهای اقتصادی ، گام موثری در این زمینه داشته و در این راستا تلاشهایی در جهت تعالی حقوق مصرف کننده داشته اند
شروع کار "یه خرید"

وب سایت یه خرید با هدف از بین بردن واسطه ها در معاملات افتتاح شد